Blije këtë produkt
1900 Lekë

365 fakte mbresëlënëse dhe rekorde mbi gjithçka ( Botuar nga: Ombra GVG në 2008 )

Autori:  Gill Davies
Përkthyesi:  Eljola Balilaj

“365 fakte mbreselenese dhe rekorde mbi gjithçka” , është një botim me shumë vlera: me fakte. rekorde dhe figura të mahnitshme mbi qytetërimet e lashta, fenë, hapsirën, natyrën, kafshët, teknologjinë, vendet, popujt, artin, mbi gjithçka. Kur fluturoi njeriu i parë në hapësirë? Kush janë popujt më të lashtë të planetit tonë? Hur u shpik aeroplani? Pse janë të papërsëritshme veprat artistike të antikitetit e shumë pyetje të tjera gjejnë përgjigje të sakta në këtë enciklopedi të sheqëruar me fakte të sakta dhe të ilustruar me mjeshtëri.

Çmimi: 1900 Lekë
Blije këtë produkt
1900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-44-72-7
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 176
  • Përmasat e librit: 220 x 290 x 17 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania