Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
1500 Lekë

365 Pyetje dhe Përgjigje ( Botuar nga: Botime Damo në 2019 )

Autori:  Pa Autore
Përkthyesi:  Linda Gashi

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-642-50-7
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 204
  • Përmasat e librit: 200 x 275 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania