Blije këtë produkt
490 Lekë

333+1 receta gatimi ( Botuar nga: EDFA në 2008 )

Autori:  Irma Shagla

Për amvisat që duan të gatuajnë shpejt dhe shijshëm ky libër ofron: • Mbi 300 receta të larmishme për një tryezë të pasur • Receta të zgjedhura nga gatimi shqiptar dhe ai botëror • Receta me pak ose pa yndyrë • Receta jo vetëm të shijshme por edhe praktike • Receta të shpejta në gatim dhe të shpjeguara mirë por edhe për këdo që dëshiron të mësojë së gatuari apo që ka pasion artin e të gatuarit ky libër është një mik mjaft i mirë.

Çmimi: 490 Lekë
Blije këtë produkt
490 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: EDFA (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 280
  • Përmasat e librit: 143 x 204 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania