Blije këtë produkt
1800 Lekë

16 Përralla klasike ( Botuar nga: Aeditions në 2012 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Virgjil Muçi

16 përralla klasike të shoqëruara me audio CD ku gjyshja me zërin e saj të ëmbël tregon 16 Përrallat.Botimi "16 Përralla Klasike" përmban dymbëdhjetë përralla nga Vëllezërit Grim, tre përralla nga Andersen dhe një nga Charles Perrault. Përralla klasike të përzgjedhura me kujdes, të cilat nxisin imagjinatën dhe zhvillojnë fantazinë e fëmijëve.

Çmimi: 1800 Lekë
Blije këtë produkt
1800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-41-33-7
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 200
  • Përmasat e librit: 225 x 300 x 20 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania