Blije këtë produkt
1000 Lekë

13-ta e pafat ( Botuar nga: Argeta LMG në 2016 )

Përkthyesi:  Aleksandër Koli

Libri "13'ta e Pafat" e shkrimtarëve Patterson dhe Paetro e shpien Lexuesin nëpër ngjarje, te cilat përmbajnë situata drithëruese dhe tërheqëse, të tilla që në përgjithësi nuk janë lëvruar shpesh nga kryetitujt e botës së vërtetë. ky libër do t'u sjellë lexuesve të vjetër që e pëlqejnë shkrimtarin, ashtu eshe atyre te rinj, plot gjëra që do t'i kënaqin.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-192-37-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 298
  • Përmasat e librit: 145 x 200 x 22 mm

Njihu me Autorin

James Patterson -

James Brendan Patterson (born March 22, 1947) është një autor amerikan. Ai është i njohur kryesisht për romanet e tij rreth Alex Cross, protagonist i serisë Alex Cross. Librat e tij kanë shitur më shumë se 300 milionë kopje dhe që mban rekordin botëror të Ginesit për të qenë personi i parë për të ...

Më shumë rreth autorit

Maxine Paetro -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania