Blije këtë produkt
1300 Lekë

1000 fjalët e para shqip dhe anglisht ( Botuar nga: Botime Damo në 2021 )

Autori:  Pa Autore

Në këtë libër secila temë trajtohet qartë dhe në menyrë argëtuese për fëmjën, duke u mbështetur kryesisht tek ilustrimet që shpërfaqin hapësirat dhe aktivitetet më të zakonshme të mjedisit përreth, si p.sh; shtëpinë, shkollën parkun, plazhin, rrugën, kafshët shtëpiake dhe të tjera. Ndërkaq, janë përzgjedhur edhe tematika konkrete, si: numrat, ngjyrat, format, pjesët e ndryshme të trupit të njeriut dhe shumë gjëra ndaj të cilave fëmija shfaq vëmendje e dëshiron t'i njohë.

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Anglisht+Shqip
  • ISBN-13: 9789951642965
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 66
  • Përmasat e librit: 215 x 300 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania